Про стан виробничого травматизму на території міста Фастова за 2018 рік та 06 місяців 2019 року

• 11.07.2019

Р ІШЕННЯ

Від                                                                                     №

м.Фастів

Про  стан виробничого

травматизму на території міста Фастова за

2018 рік та 06 місяців 2019 року

На виконання листа КОДА №  11 – 21/2731/05/36 – 2019  від 09.04. 2019 « Про стан дотримання виробничого травматизму на території Київської області за 2018 рік», заслухавши інформацію заступника начальника – начальника відділу з питань праці  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Болілого Ю.М.  «Про стан виробничого травматизму на  території міста Фастова за

2018 рік та 06 місяців 2019 року»,  керуючись  пп.8 п.«б» ч. 1  ст.34, ст.40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Інформацію заступника начальника – начальника відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради

Болілого Ю.М.  «Про стан виробничого травматизму на  території міста Фастова  за 2017 рік» ( згідно Додатку  ),  взяти до відома.

1. З метою попередження травматизму виробничого характеру на території міста Фастова, управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської

ради,  провести моніторинг  стану охорони праці у суб’єктів господарювання згідно плану затвердженого начальником управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради .

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                               М.В. Нетяжук

до рішення виконкому

№ _______ від

Про стан  виробничого  травматизму на території міста Фастова за

2018 рік та 06 місяців 2019 року

В 2018 році, від підприємств, установ та організацій, надійшло 8 повідомлень, про нещасні випадки, які сталися на території міста Фастова.

6 нещасних випадків комісіями з розслідування визнані такими, що пов’язані з виробництвом і на них складені акти за формою Н – 5 та Н – 1. Зокрема:

• ПрАТ « Елопак – Фастів»;
  • ПрАТ « Факел»;
  • Філія « Рефрижераторна вагонна компанія « ПАТ « Укрзалізниця»;
  • КП ФМР « Фастівводоканал»;
  • ТОВ « Пивоварня Зіберта»;
  • Філія КЗ КОР « Київський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф « Фастівська станція екстренної допомоги».

2 нещасні випадки комісіями з розслідування визнані такими, що не  пов’язані з виробництвом і на них складені акти за формою Н – 5. Зокрема:

• Філія « Рефрежираторна вагонна компанія « ПАТ « Укрзалізниця»;
  • КП ФМР « Фастів – Благоустрій».

Основними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом є: організаційні – невиконання посадових обов’язків, невиконання або порушення вимог інструкції з охорони праці; технічні – незадовільний стан дорожнього покриття.

З аналізу подій, що призвели до настання нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, на які складені акти за формою Н – 1 видно, що 1 нещасний випадок стався внаслідок невиконання посадових обов’язків; 2 нещасних випадки сталися внаслідок порушення вимог інструкцій з охорони праці; 1 нещасний випадок стався внаслідок незадовільного стану дорожнього покриття; 1 нещасний випадок стався внаслідок порушення вимог безпеки; 1 нещасний випадок стався внаслідок травмування під час участі у спортивних змаганнях.

За 06 місяців 2019 року, на території міста Фастова, стався 1 нещасний випадок виробничого характеру – Філія « Рефрижераторна вагонна компанія « ПАТ                                 « Укрзалізниця». Комісією з розслідування нещасного випадку складені акти за формою  Н – 5 та Н – 1

Керуючий справами виконкому                                                           Л.О. Тхоржевська