Про скликання п’ятої позачергової сесії  Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 24.12.2020

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

від 24.12.2020                                                                                 №  327 од

Про скликання п’ятої

позачергової сесії  Фастівської

міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати п’яту позачергову сесію Фастівської міської ради VІІІ скликання 28  грудня   2020 року о  16.00 в актовій залі адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

• Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня».
  • Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
  • Про введення додаткових штатних одиниць до Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання п’ятої  позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук