Про  скликання  одинадцятої  сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання

• 19.08.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

від  18.08.2021                                                                               № 243од

Про  скликання  одинадцятої  сесії

Фастівської  міської  ради

VІІІ  скликання

Керуючись пп.8, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  одинадцяту сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 9  вересня  2021  року  о  10.00  в  актовій  залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 49-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року «Про міський  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  • Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства «Фастівтепломережа».
  • Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств».
  • Про розгляд вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК».
  • Про дострокове припинення дії договору оренди вбудованого нежитлового приміщення №151 від 11.04.2013 року, за адресою: м.Фастів, провул. А.Саєнка, 4, укладеного з Управлінням соціального

захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

• Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до переліку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 10, селище Борова, Фастівського району Київської області.
  • Про надання в оренду комунального майна Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №35 від 15.07.2019 року, за адресою: вул. Нова, 9, м. Фастів, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівський комбінат комунальних підприємств».
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна  №31 від 15.05.2019 року, за адресою: вул. Нова, 9, м. Фастів, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  • Про надання дозволу комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на проведення капітального ремонту орендованих приміщень.
  • Про затвердження Положення Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради у новій редакції.
  • Про внесення змін до Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 р.            № 9-VІ-VІІІ.
  • Про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень мешканцям гуртожитку по вул.Олександра Свірського, 1-б в смт. Борова, Фастівського району, Київської області.
  • Про погодження створення у складі Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» відокремленого підрозділу – Центру управління якістю, сервісом та комунікаціями.
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання одинадцятої сесії Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук