Про скликання двадцять сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 02.09.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02.09.2022                                                                                                 № 178-од

Про скликання двадцять сьомої

позачергової сесії Фастівської

міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати двадцять сьому позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 6 вересня 2022 року на 9:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова».

1.2. Про занесення до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади».

1.3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова» (посмертно).

1.4. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 57, місто Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.5. Про надання в оренду комунального майна Покровській міській раді Донецької області.

1.6. Про створення Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір».

1.7. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради №12-IV-VIII від 23.12.2020 р.

1.8. Про погодження наміру ТОВ «КПД» та надання згоди відділу з питань фізичної культури та спорту на отримання благодійної допомоги у вигляді спортивного майданчику (скейт-парк) розміром 9 на 39 метрів на території спортивного комплексу «Машинобудівник» за адресою: вул. Шевченка, буд. 27, м. Фастів, Фастівський р-н, Київська область.

1.9. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року
№13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».

1.10. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК