• 21.04.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  16.04.2021                                                                                                       № 107 од

Про призначення уповноваженої особи

та структурного підрозділу з питань

здійснення заходів у сфері

запобігання та протидії домашньому

насильству і насильству за ознакою статі

на території  Фастівської міської

територіальної громади

З метою ефективного здійснення заходів у сфері домашнього насильства, відповідно п.19, п.22, п.23 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658, ст.13 Закону України « Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», керуючись п.20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Визначити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з питань медицини, Давиденко Олену Павлівну, координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі  на території  Фастівської міської територіальної громади.
  2. Покласти відповідальність на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з питань медицини, Давиденко Олену Павлівну, за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
  3. Визначити службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам.
  4. Начальнику служби у справах дітей та сім’ї призначити відповідальну особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
  6. Визнати розпорядження виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.01.2019 року №23од таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук