Про призначення громадського інспектора благоустрою

• 20.01.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.01.2021                                                                                                                № 14 од

Про призначення громадського інспектора

благоустрою

З метою забезпечення належного контролю за благоустроєм міста, враховуючи успішне проходження співбесіди, керуючись ст.41 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 16.01.2007 року № 7 «Про затвердження Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів», п.10 Розділу XIX Правил благоустрою на території міста Фастова,  затверджених рішенням Фастівської  міської ради від 26.05.2016  № 24-XIII-VII, розділом 3 Положення про громадський контроль у сфері благоустрою міста Фастова,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити громадським інспектором благоустрою, на громадських засадах, – Верясова Андрія Валентиновича.
  2. Відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету забезпечити оформлення посвідчення, встановленого зразка.
  3. Директору КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» Старушенку А.В. забезпечити проведення інструктажу із Верясовим А.В. щодо :

– складання попереджень (приписів) та протоколів про адміністративні правопорушення  у сфері благоустрою;

– інструктажу з техніки безпеки відповідно до Положення про громадський контроль у сфері благоустрою міста Фастова.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук