Про присвоєння адреси частині житлового будинку Коптєлової Олени Олександрівни

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 482

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Коптєлової Олени Олександрівни

по пров. Пушкіна, 2/2 у м. Фастів

Розглянувши звернення Коптєлової О.О. про присвоєння адреси частині домоволодіння по пров. Пушкіна, 2 в м. Фастів, що належить їй згідно договору дарування частини житлового будинку від 15.07.2008 р., зареєстровано в реєстрі за №2-2761, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 27.08.2020 р., індексний номер витягу: 221775852) у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Коптєловій Олені Олександрівні – пров. Пушкіна, 2/2, м. Фастів.

1. Зобов`язати Коптєлову О.О. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на частину домоволодіння по пров. Пушкіна, 2/2 у м.Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук