Про припинення доступу до державної таємниці Долгію С.О.

• 27.10.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 26.10.2021                                                                                                    № 329 од

Про припинення доступу до

державної таємниці Долгію С.О.

У відповідності до вимог Закону України «Про державну таємницю», ст. 74 «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 р. № 939, керуючись п. 20, ч. 4ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Припинити Долгію Сергію Олександровичу доступ до секретної інформації та її матеріальних носіїв, що є носіями інформації із ступенем секретності «Таємно» (третя форма) у зв’язку із закінченням строку дії допуску до державної таємниці.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук