Про проведення в м. Фастові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

• 09.12.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від __07.12.2020__                                                      №__310 од_

Про проведення в м. Фастові

заходів до Дня вшанування

учасників ліквідації наслідків

аварії на Чорнобильській АЕС

З метою належної організації заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2020 року відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Затвердити план проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О.П.

Міський голова                                                                           М. В. Нетяжук

№_310 од від 07.12.2020_

П Л А Н

проведення  в м. Фастові заходів, приурочених до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020 року

1. Оприлюднити на офіційному сайті міської ради та місцевих ЗМІ вітання міського голови з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До 14 грудня 2020 року

Відділ з питань інформаційного

забезпечення та по роботі із ЗМІ

1. За поданням громадських організацій підготувати розпорядження міського голови та грамоти для відзначення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До 14            грудня 2020 року                          Відділ управління персоналом

1. Організувати загальноміський урочистий захід присвячений до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня 2020 року                                 Управління культури, молоді та

туризму

1. Придбати квіти для нагородження під час урочистостей.

14 грудня 2020 року                                Управління соціального захисту

населення

1. Вжити заходів щодо належного благоустрою територій, прилеглих до Пам’ятних знаків Учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До 14 грудня 2020 року                                     КП ФМР «Фастів-благоустрій»

1. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням урочистих заходів, профінансувати за рахунок коштів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Грудень 2020 року                                   Фінансово-господарський відділ

1. Підготувати в Київську ОДА інформацію про проведені в місті заходи, приурочені до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Грудень 2020 року                                   Управління соціального захисту

населення

Керуючий справами                                                          Л. О. Тхоржевська