Про проведення службового розслідування щодо  встановлення причин і умов , що сприяли вчиненню правопорушення, пов’язаного з корупцією.

• 19.10.2021

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 18.10.2021                                                             № 324 од

Про проведення службового розслідування

щодо  встановлення причин і умов ,

що сприяли вчиненню правопорушення,

пов’язаного з корупцією.

На підставі   подання Фастівської окружної прокуратури Київської області  №  2328 вих.21 від 01.10.2021р., керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету міністрів України від 13.06.2000р,         №  950 «Про затвердження порядку проведення службового розслідування стосовно державних службовців»:

1. В термін до 01 грудня 2021 року провести службове розслідування щодо встановлення причин і умов , що сприяли вчиненню правопорушення, пов’язаного з корупцією – колишнім старостою сел. Борова   виконавчого комітету Фастівської міської ради Губарем Миколою Івановичем.
  2. Встановити чи вживались уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Яценко І.А. заходи щодо контролю дотримання працівниками антикорупційного законодавства , зокрема своєчасного подання декларацій.
  3. Для проведення службового розслідування призначити комісію у складі:

Голова комісії:

Тхоржевська Леся Олександрівна

Секретар комісії:

Щур Юлія Дмитрівна

–       керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фастівської міської ради

– завідувач сектору юридично-правового

забезпечення діяльності ради та її органів

Члени комісії:

Мосійчук Денис Леонідович

–       начальник відділу Державного архітектурно-будівельного контролю

Свириденко Наталія Олександрівна –       начальник  відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту
Алісєєнко Людмила Миколаївна –       начальник загального відділу
Петренко Ірина Анатоліївна –       головний спеціаліст відділу управління персоналом

4.Акт про результати службового розслідування, висновки та пропозиції надати міському голові.

Міський   голова                                                                М.В. Нетяжук