Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиць та провулку на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

• 03.08.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   03.08.2021                                                                                                                № 222 од

Про проведення громадського обговорення

щодо перейменування  вулиць та провулку

на території населених пунктів Фастівської

міської територіальної громади

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи протокол засідання робочої комісії з вивчення питання перейменування вулиць від 28.07.2021 року, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вул. Терешкової та провулку Терешкової в м. Фастів, вул. Терешкової в с. Мала Снітинка, вул. Жукова, вул. Боженка та вул.12 грудня в с.Веприк, вул.Жовтнева в с. Мотовилівська Слобідка та вул. Колгоспна в с. Велика Мотовилівка.
  2. Організатором проведення громадського обговорення з перейменування вулиць визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  3. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити:
  • публікацію на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення;
  • прийом та реєстрацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення;
  • спільно з робочою комісією з вивчення питання перейменування вулиць у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення.
  1. Громадське обговорення провести на протязі двох місяців з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук