Про погодження перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

• 23.10.2021

Від  19.10.2021                                        №497

Про погодження перейменування

вулиць та провулків на території

населених пунктів Фастівської

міської територіальної громади

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та відповідно до затвердженого Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів, керуючись п.п.1 ст.37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади згідно додатку.
  2. Рекомендувати перелік вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню згідно додатку, винести на розгляд сесії Фастівської міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

Л.О.Тхоржевська