Про початок цілодобового чергування в осінньо-зимовий період 2021/2022 р. КП ФМР «Фастів-благоустрій»

• 05.11.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   26.10.2021                                                                                                       № 330 од

Про початок цілодобового чергування

в осінньо-зимовий період 2021/2022 р.

КП ФМР «Фастів-благоустрій»

З метою забезпечення утримання доріг та тротуарів у належному стані в осінньо-зимовий період 2021/2022 р,  відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів» від 14.02.2012 року  №54, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Чемерському О.Ю. організувати цілодобове чергування структурних підрозділів підприємства в осінньо-зимовий період 2021/2022 р., враховуючи погодні умови, для забезпечення своєчасного і оперативного здійснення заходів  із посипки, розчищення доріг та тротуарів міста від снігових заметів та ожеледиці.
  2. Роботу чергових бригад організувати відповідно до вимог законодавства про працю.
  3. Для своєчасного реагування на зміну погодних умов та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій – проводити щоденний моніторинг прогнозу погоди.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                         М.В.Нетяжук