Про підготовку та відзначення у місті Фастові в 2020 році Дня Збройних Сил України

• 07.12.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від       03.12.2020                                                                                                             №  308 од

Про підготовку та відзначення

у місті Фастові в 2020 році

Дня Збройних Сил України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.10.1993№3528-XII«Про День Збройних Сил України», Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII,Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення у містіФастовів 2020 році Дня Збройних Сил України(додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  308 од   від 03.12.2020

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення у місті Фастовів 2020 році

Дня Збройних Сил України

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. З нагоди відзначення Дня Збройних Сил Україниорганізувати  та  провести:

– урочисту акцію біля пам’ятного знаку Захисникам України на вулиці Соборній;

– покладання квітів до могил загиблих воїнів в зоні ООС на Інтернаціональному кладовищі.

06.12.20

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

2. Запросити на заходи:

–          військовослужбовців, учасників АТО, (ООС), Революції Гідності, родин фастівчан військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО, ветеранів війни та ветеранів військової служби;

–          депутатів міської ради;

До 04.12.20

Бортовська Ж. П.

Міщенко С. М.

Сірченко Л. В.

3. Направити листа до Фастівського відділення поліції та повідомити КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Забезпечити в місцях проведення заходів охорону громадського порядку та медичний супровід.

До 04.12.20 Тягун О. М.

Костюк І. М.

4. Провести організаційні заходи щодо підготовки та  проведення святкових та урочистих заходів:

–          придбати постер для біл-борда;

–          підготувати сценарій урочистої програми;

–          придбати квіти для вручення та на покладання;

–          закупити продукти харчування для учасників заходу.

До 04.12.20 Савченко Н. М.
5. Забезпечити належне оформлення  міста, розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста.

До 04.12.20 Сидоренко В. В.
6. Упорядкувати меморіальної дошки на честь загиблих захисників України, пам’ятний знак Захисникам України, провести благоустрій прилеглої до них території, забезпечити прибирання та вивезення сміття, благоустрій могил загиблих воїнів  на Інтернаціональному кладовищі.

До 04.12.20 Сидоренко В. В.

Савочка М. М.

7. Забезпечити висвітлення у місцевих ЗМІ та на сайті міської ради привітання міського голови та інформації про заплановані та проведені заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

До 04.12.20 Авксентюк Т. В.
8. Підготувати списки кандидатів для нагородження під час заходів

До 04.12.20 Яценко І. А.

9. Забезпечити транспорт для перевезення учасників заходів.

6.11.2020 Єриш Н. Л.
10. Витрати пов’язані з перевезенням учасників покладання квітів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду бюджету. Грудень,

Єриш Н. Л.
11. Витрати за придбання товарів та  послуг, необхідних для організації та проведення урочистих  заходів оплатити за кошти, виділені управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Грудень,

Савченко Н. М.
12. Витрати, пов’язані з організацієюурочистостей, оплатити за рахунок спеціального або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Грудень,

Міхєєва О. О.