Про підготовку та відзначення у місті Фастові у 2021 році Дня Соборності України

• 20.01.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    19.01.2021                                                                                                                   №  16 од

Про підготовку та відзначення у місті

Фастові у 2021 році Дня Соборності України

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 року № 871/2014 “Про День Соборності України”, відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020                  № 12-IV-VIІI, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити заходи з  підготовки та відзначення у місті Фастові у 2021 році Дня Соборності України з дотриманням карантинних обмежень (додаток).

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського

голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  16 од    від 19.01.2021

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення у місті

Фастові у 2021 році Дня Соборності України з дотриманням карантинних обмежень

Назва заходу Дата та  час проведення Відповідальний

1. Організувати та провести урочисті та святкові заходи:

–      покладання квітів до пам’ятного знаку з нагоди підписання Акту злуку між УНР та ЗУНР на  ст. Фастів;

–      онлайн-урочисте привітання з нагоди Дня Соборності України;

–      покладання квітів до пам’ятника Січовим Стрільцям в смт. Борова;

–      участь вонлайн-події «Ланцюг Соборності

Київ-Сімферополь».

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

2. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соц. мережах вітання міського голови жителям громади та інформації про заходи з відзначення Дня Соборності України.

До 22.01.2021 Авксентюк Т. В.

3. Направити телефонограми керівникам підприємств,  установ, закладів, організацій з рекомендацією підняти на будівлях Державний Прапор України.

До 22.01.2021 Тхоржевська Л. О.

Алісєєнко Л. М.

4. Здійснити організаційні заходи:

–          придбати постер для біл-борда та квіти

на покладання.

До 22.01.2021 Савченко Н. М.
5. Забезпечити святкове оформлення міста. Розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста.

Сидоренко В. В.

6. Провести:

– онлайн-привітання творчих колективів Борівського центру культури та дозвілля та Фастівського територіального центру культури та дозвілля.

– онлайн тематичні виставки «Соборність – основа державності» бібліотек сілМ.Слобідка, Мотовилівка, В. Офірна, Бортники;

– онлайн тематичну виставку “Неподільна Україна” краєзнавчого музею.

Січень,

2021 р.

Савченко Н. М.
7. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням урочистих та культурно-просвітницьких заходів, передбачених даним розпорядженням, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради  по КЕКВ 2282.

Січень,

2021 р.

Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська