Про особливості сплати орендної плати за землі промисловості у 2020 році

• 29.10.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 28.10.2019                                                                                № 354 од

Про особливості сплати орендної плати

за землі промисловості у 2020 році

Враховуючи доручення міського голови, беручи до уваги рішення Фастівської міської ради №18-LVІ-VIІ від 13.06.2019 року «Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2020 році», з метою врегулювання питання сплати орендної плати суб’єктами господарської діяльності за землі промисловості у 2020 році, у відповідності до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Фастівському ДПІ Васильківського управління ГУ ДПС у Київській області рекомендувати надавати інформаційні довідки про суму сплаченого податку на доходи фізичних осіб за попередній рік за зверненням суб’єктів господарювання в строк до 15 календарних днів.
  2. Суб’єктам господарювання, які орендують землі промисловості в межах міста Фастова, до 15 січня 2020 року надати до відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради інформаційну довідку з податкової служби за погодженням фінансового управління про суму сплаченого податку на доходи фізичних осіб за попередній рік для проведення розрахунків орендної плати за земельні ділянки у 2020 році.
  3. Направити дане розпорядження до Фастівському ДПІ Васильківського управління ГУ ДПС у Київській області.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук