Про організацію проведення прямого телефонного зв’язку з мешканцями Фастівської міської територіальної громади в IV кварталі 2021 р. у виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 18.10.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 16.10.2021                                                                                             № 323-од

м. Фастів

Про організацію проведення

прямого телефонного зв’язку з

мешканцями Фастівської міської

територіальної громади

в IV кварталі 2021 р.

у виконавчому комітеті Фастівської

міської ради

З метою виконання Указу Президента № 109/2008 від 07 лютого 2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права та звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Запровадити проведення прямого телефонного зв’язку з мешканцями Фастівської міської територіальної громади міським головою, заступниками, секретарем міської ради та керуючим справами (секретарем) у IV кварталі 2021 р.
  2. Затвердити графік проведення «прямого телефонного зв’язку» з мешканцями Фастівської міської територіальної громади міським головою, заступниками, секретарем міської ради та керуючим справами (секретарем) у IV кварталі 2021 р. (додаток ).
  3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Фастівської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Тхоржевську Л. О.

Міський  голова                                                                М. В. Нетяжук

до розпорядження  міського голови

№ 323-од  від 16.10. 2021 р.

ГРАФІК

№ п\п Посада Прізвище, ім’я, по батькові День та дата проведення Телефон
1.

Нетяжук Михайло Володимирович

6-02-16

2.

Секретар міської ради Рудяк

Людмила Іванівна

П’ятниця

6-35-70

3.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикова

Олена

Борисівна

6-14-25

4.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко Олена

Павлівна

6-28-50

5.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук Валентина Адольфівна Середа

6-09-57

6.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидка

Жанна

Петрівна

6-14-00

7.

Заступник міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій Снігур

Андрій Миколайович

П’ятниця

093-652-67-67

8.

Керуючий справами (секретар) Тхоржевська Леся Олександрівна Четвер

6-16-50

Прямий телефонний зв’язок  проводиться  в службових кабінетах.

Інформація про кількість дзвінків, порушені питання і вжиті заходи передається на другий день після телефонного зв’язку у відділ роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради для узагальнення.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

Фастівської міської ради                                                     Л. О. Тхоржевська