Про нагородження  до Міжнародного дня волонтера

• 02.12.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   02.12.2020                                                                                                        № 306 од

Про нагородження  до

Міжнародного дня волонтера

За активну громадську позицію, підтримку та допомогу військовослужбовцям на Сході України, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення   в розмірі  1242 грн.           23 коп., з урахуванням податків:

–  Рибці Валентині Іванівні  – волонтеру.

1. Начальнику фінансово – господарського  відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду  в розмірі  1242  грн. 23 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук