Про надання звітності комунальних підприємств Фастівської міської ради

• 24.02.2021

від                                                                  №

Про надання звітності комунальних

підприємств Фастівської міської ради

З метою забезпечення платоспроможності та для забезпечення контролю за цільовим використанням коштів комунальних підприємств Фастівської міської територіальної громади, керуючись п. п. 2, п. а ст.29 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Комунальним підприємствам Фастівської міської ради у сфері житлово-комунального господарства надавати щоденно до 9.00 год. на затвердження фінансовий план на поточний день та звіт про проведені платежі за попередній день згідно з додатком 1 до відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, а також за необхідності копії платіжних доручень, рахунки-фактури та договори про здійснення діяльності.
  2. Заступнику начальника – начальнику відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, до 10.00 год. затверджений план доводити до відома керівництва комунальних підприємств.
  3. Комунальним некомерційним підприємствам Фастівської міської ради у сфері охорони здоров’я надавати щоденно до 9.00 год. на затвердження фінансовий план на поточний день та звіт про проведені платежі за попередній день згідно з додатком 1 до відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради, а також за необхідності копії платіжних доручень, рахунки-фактури та договори про здійснення діяльності.
  4. Начальнику відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради, до 10.00 год. затверджений план доводити до відома керівництва комунальних підприємств.
  5. Персональну відповідальність за неухильне виконання витратної частини фінансового плану та нецільове використання коштів покласти на головних бухгалтерів комунальних підприємств.
  6. З рішенням ознайомити керівників та головних бухгалтерів комунальних підприємств.
  7. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук

дод 1 до ріш

додатки