Про надання житлового приміщення у гуртожитку та видачу ордера на вселення Плохотнюк Олені Валентинівні

• 07.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                    № ……

Про надання житлового приміщення у гуртожитку

та видачу ордера на вселення Плохотнюк Олені Валентинівні

Враховуючи зміст заяви Плохотнюк О.В., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. 53 Житлового кодексу Української РСР,  п.3 Постанови Кабінету Міністрів України № 498 від 20.06.2018 року «Про затвердження примірного положення про користування гуртожитками»,  та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати житлові приміщення № ***, № *** житловою площею 15,4 кв.м, у гуртожитку по вул. *************, ** та видати ордер на вселення –  Плохотнюк Олені Валентинівні, **** р.н.,   на  склад сім`ї 4 особи:
  • Плохотнюк Олена Валентинівна, **** р.н.;
  • ****************************, **** р.н.;
  • ****************************, **** р.н.
  1. Начальнику КП ФМР «Фастівська ЖЕК» укласти договір найму житлового приміщення на підставі даного рішення.
  2. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук