Про надання погодження Зеленюк Наталії Олександрівні на отримання містобудівних умов та обмежень

• 14.05.2019

Від                                          №

Про надання погодження Зеленюк Наталії Олександрівні

на отримання містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Зеленюк Н.О. щодо надання дозволу на реконструкцію нежитлової будівлі під торгівельно-офісні приміщення по вул. *** в м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 11.05.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкту реконструкції нежитлової будівлі під торгівельно-офісні приміщення по вул. *** в м. Фастів.
  2. Попередити Зеленюк Наталію Олександрівну про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук