• 10.09.2021

Проєкт

РІШЕННЯ

Розглянувши подання керівника Комунального підприємства Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств” від 30.07.2021 р. № 02/390, з метою підвищення якості надання послуг, керуючись ст. 806-809 Цивільного кодексу України, Бюджетним кодексом України,  Законом України «Про фінансовий лізинг», ст.25, ч.2 ст.70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про публічні закупівлі»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визнати такими, що втратили чинність рішення Фастівської міської ради від 05.08.2021 року №21-X-VIII “Про надання дозволу управлінню регіонального розвитку і житлово – комунального господарства  Борівського, Оленівського , Мотовилівського, Мотовиліськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання транспортних засобів та навісного обладнання».
  2. Надати дозвіл Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» на укладання договорів фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання транспортних засобів та навісного обладнання згідно, з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (додаток).
  3. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» провести процедуру закупівлі послуг лізингу на придбання транспортних засобів та навісного обладнання згідно з додатком з урахуванням наступних умов: загальна сума фінансування – не більше 2100000,00 грн. (два мільйони сто тисяч гривень); авансовий платіж – не вище 20 відсотків від суми договору фінансового лізингу; відсоткова ставка – не вище 12,5 відсотків річних у гривні; строк лізингу – 36 місяців; разова комісія за управління кредитом (надання коштів за операцією фінансового лізингу) в розмірі не вище 0,5 % від суми кредитування за договором фінансового лізингу; погашення лізингових платежів та відсотків –щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії переможця процедури закупівлі послуг лізингу.
  4. Уповноважити керівника Комунального підприємства Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств” на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування майна та всіх необхідних документів для оформлення вищезазначеного договору.
  5. Надати дозвіл Комунальному підприємству Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств” здійснювати витрати, пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням техніки згідно з нормативними і технологічними документами.
  6. Фінансовому управлінню Фастівської міської ради забезпечити фінансування Комунального підприємства Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств” на весь строк лізингу, у строки та у розмірах, достатніх для виконання ним всіх взятих на себе зобов’язань за договорами фінансового лізингу.
  7. Після закінчення терміну дії договорів фінансового лізингу Комунальному підприємству Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств” вжити всіх необхідних заходів щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на транспортні засоби.
  8. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства та керівника Комунального підприємства Фастівської міської ради “Борівський комбінат комунальних підприємств”.
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                      М.В.Нетяжук

до рішення  міської ради

Перелік  транспортних засобів та навісного обладнання

№ п/п Найменування Кількість, шт