Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

• 13.09.2022

м. Фастів

12.09.2022 р.                                                                                                №183-од

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовими зверненнями Мундрієвської О. О., Поканевича А. В., Павловського В. М., Вишківської В. Б., Яцко А. О., Венедчук Н. Б., Черв’яка О. В.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяв:

– Мундрієвської Оксани Олегівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання брата чоловіка, Товкача В. М., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Поканевича Анатолія Васильовича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання сина Поканевича О. А., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Павловського Валентина Миколайовича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання брата Павловського О. М., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Вишківської Ванди Болеславівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання брата Вишковського Р. Б., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Яцко Альони Олегівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина Яцко Д. Ю., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Венедчук Надії Броніславівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина Венедчука М. М., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Черв’яка Олександра Вікторовича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання сина Черв’яка Д. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 14000,00 (чотирнадцять тисяч) грн.

1. Головному спеціалісту фінансово – господарського відділу Калакутській В. Є. здійснити виплату матеріальної допомоги на картковий рахунок за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК