Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

• 18.10.2021

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 12.10.2021                                                                                             № 321-од

м. Фастів

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовими зверненнями Павленко С. В., Чайки А. О., Степаненко Н. М., Потапенка О. Г.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяв:

– Павленко Світлани Віталіївни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання чоловіка Павленка А. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Чайки Анастасії Олександрівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання батька Чайки О. О.,  у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Степаненко Наталії Миколаївни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання доньки Степаненко Ю. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

– Потапенка Олександра Григоровича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання сина Потапенка В. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 8000,00 (вісім тисяч) грн.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                                     М. В.  Нетяжук