Про демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража по вул. Героїв танкістів, №6 в м. Фастів

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 484

Про демонтаж тимчасової споруди – металевого

гаража по вул. Героїв танкістів, №6 в м. Фастів

Фастівська міська рада вживає всі необхідні заходи щодо покращення міського середовища та наведення порядку на об’єктах благоустрою в м. Фастів. Враховуючи, що власник тимчасової споруд – металевого гаража, який встановлено на території КНС №4  по вул. Героїв танкістів, №6, не виконує приписів виконавчого комітету міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки, керуючись рішенням Фастівської міської ради № 23-XLVІ-VІ від 28.11.2013 р. «Про Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові», ст.376 Цивільного Кодексу України, п.2, ст. 10 та ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.20 ст. 42 та пп.3 п. «б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради вирішив:

1. Доручити КП «Фастів – благоустрій» провести демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража по вул. Героїв танкістів, №6 в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук