Прізвище Олексія Цвібеля занесено до Книги видатних осіб Фастівської громади «Золотий фонд Фастівської МТГ»

• 17.09.2022

З нагоди Дня міста Фастова, за вагомий особистий внесок у розвиток футболу, а також забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства прізвище Олексія Цвібеля занесено до Книги видатних осіб Фастівської громади «Золотий фонд Фастівської МТГ». На жаль, посмертно. Нагороду отримала донька Олексія Йосиповича – Анастасія.

Олексій Цвібель був легендою футболу, надійним гравцем та хорошим організатором, який багато десятиліть вміло поєднував професійну діяльність у сфері житлово-комунального господарства зі спортом. Брав активну участь у змаганнях, отримав за це численні відзнаки та нагороди. Був визнаний кращим гравцем команди у віці 35+ та 50+, кращим воротарем та кращим воротарем України у віці 65+.

#ФастівВсеДляПеремоги