Пожежі краще попередити та недопустити

• 03.12.2021

03 грудня рятувальники Фастівського районного управління провели   планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання м. Фастів з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що з настанням холодів почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Начальник відділу організації

профілактичної роботи Фастівського