Перереєстрація платника ПДВ: чи заповнюється у реєстраційній заяві за ф. № 1-ПДВ поле «Причини реєстрації»

• 22.03.2024

Згідно з п.п. 4.2 п. 4 розд. ІV Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 14.11.2014 № 1130, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за №1456/26233, для перереєстрації платник ПДВ подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» у якій  повинен вказати підстави для перереєстрації згідно з п. 183.15 ст. 183 ПКУ (перетворення ЮО – платника податку, зміни даних про платника податку, які стосуються податкового номера та/або найменування (П.І.П.) платника і не пов’язані з ліквідацією/реорганізацією платника податку, а також встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстру платників податку проводиться перереєстрація платника податку).

Причини реєстрації платником ПДВ або критерії, за якими платник відповідає вимогам розд. V ПКУ у реєстраційній заяві з позначкою «Перереєстрація» може не заповнюватись.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast