Перелік земельних рішень, 58 позачергова сесія міськради

• 03.07.2019

Перелік прийнятих розділів,

поданих відділом з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради

на засідання сесії міської ради від 02.07.2019 року

Рішення: земельні питання від 02.07.2019

Розділ 1. Про відміну, внесення змін до рішень Фастівської міської ради

Розділ 2. Надання дозволу громадянам міста на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для ОЖБ та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОСГ (присадибна ділянка)

Розділ  3. Поновлення договорів оренди землі

Розділ 4. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Розділ 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки.

Розділ 6. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передача їх у власність громадянам

Розділ 7. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок у власність.

Розділ 8. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок в оренду.

Розділ 9. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок в постійне користування.

Розділ 13. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності