Педагоги Київщини продовжують переймати досвід фастівських колег

• 02.03.2020

На базі Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вони взяли участь у другому занятті обласного майстер-класу на тему «Використання ігрових технологій у процесі формування предметних компетентностей учнів на уроках освітньої галузі «Мистецтво» для  вчителів музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» закладів освіти різних регіонів Київської області та нашого міста.

Керівник майстер-класу Левченко Олена Вікторівна, учитель музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво», розпочала заняття із вправи «Здогадайся, що є правдою», яка допомогла учасникам створити дружню атмосферу й піднесений настрій.  Також учасники майстер-класу пригадали основні питання першого заняття, створюючи «Квітку наших знань».

Під час активної роботи в малих групах вчителі мали можливість провести обмін думками,  співпрацювати над вирішенням наступних творчих завдань, як:

• побувати учасниками конференції «Новаторство в музичному мистецтві»;
  • взяти участь в дискусії «Музичне мистецтво в нашому житті»;
  • ознайомитися з художньо-конструкторськими іграми – «Дитяче книжкове видавництво», «Фабрика театральних масок», «Кіностудія»;
  • створити цікаві, креативні, яскраві інсценізації пісень О. Харченка «Лісовий гопачок», А.Житкевича «Семеро гномів», українських народних пісень «Господарство» та «Ходить гарбуз по городу».

На завершення заняття учасники отримали творче домашнє завдання, а також висловили подяку за щиру атмосферу, гостинність та професіоналізм керівнику майстер-класу.