Особистий прийом громадян міським головою

• 13.12.2019

11 грудня відбувся черговий запланований особистий прийом громадян міським головою М. Нетяжуком. Під час нього двоє фастівчан звернулись з надією на отримання  матеріальної допомоги,  також містились прохання щодо зрізання дерев, які, на думку відвідувачів, загрожують життю та розв’язати земельні проблеми.

Серед скарг, що вимагають ретельної перевірки, лунали заяви на сусідів, які перекрили доступ до частини будинку заявника, на роботу одного з міських кафе, яке недотримується графіку, що порушує громадський спокій, на забруднення водойм тощо.

За результатами змістовної співбесіди було знайдене порозуміння між очільником міста і керівником міськрайонного відділу ДРАЦу, яка порушила питання допомоги  у ремонті приміщення підпорядкованій їй організації. Також погоджена ініціатива ще одного відвідувача, яка стосувалась конкретної підтримки підприємництва та співпраці на цьому поприщі.