Оголошення про старт тендерних процедур

• 18.10.2021

Для успішної реалізації Проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» щойно отримали погодження від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) на збільшення інвестиційного бюджету Проекту та початку повторних тендерних процедур по здійсненню реконструкції каналізаційних очисних споруд міста Фастів із виконанням всіх запланованих робіт та досягненню очікуваних екологічних результатів, оскільки попередні два тендери були скасовані.

Фастів – є учасником  Програми NEFCO NIP з модернізації системи водопостачання та водовідведення України в рамках Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу. Зараз ми повторно розпочинаємо фазу в реалізації Проекту та здійснюємо відбір Підрядника на придбання устаткування та виконання наступних робіт:

• Будівництво нових камер переключення, комбінованих установок механічних решіток та видалення піску
  • Реконструкція одного первинного відстійника
  • Реконструкція двох аеротенків
  • Реконструкція двох вторинних відстійників
  • Реконструкція насосних станцій сирого осаду, зворотного та надлишкового мулу
  • Забезпечення споруд сучасною системою автоматизації
  • Поставка та встановлення однієї повітродувки на повітродувній станції для каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області.

Тендер є відкритим для компаній з будь-якої країни за умови, що така компанія не є невідповідною або забороненою до участі у тендері згідно із національного чи міжнародного права.

Шановні представники будівельних організацій, якщо Ви маєте позитивний досвід в реалізації проектів в сфері водовідведення, запрошуємо взяти участь в тендерній процедурі за міжнародними правилами.

Ми разом з Вами зможемо забезпечити очищення стічних вод міста Фастів на рівні Європейських вимог.

Для ознайомлення з умовами участі у тендері слід перейти за посиланням:

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані до 13:00 10.12.2021

Дата відкриття Тендерних пропозицій о 13:00 10.12.2021