Офіційно оформлені трудові відносини – соціальні гарантії від держави

• 19.03.2024

ГУ ДПС  у Київській області нагадує громадянам, що офіційно оформлені трудові відносини сприяють забезпеченню гідних умов праці та економічному зростанню країни.

Працюючи без належного офіційного оформлення, громадяни ризикують втратити право на  майбутню пенсію чи на її частину, оскільки при обчисленні пенсії враховується розмір заробітної плати, а для призначення пенсії за віком необхідно мати визначений законодавством страховий стаж.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що соціальний захист працівника в період перебування у трудових відносинах та його майбутнє пенсійне забезпечення залежать, в першу чергу, від свідомої громадянської позиції самих працюючих, – вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та виплати задекларованої заробітної плати!

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast