Мирна хода у День українського добровольця

• 14.03.2021

Сьогодні, 14 березня, представники добровольчих батальйонів, родини загиблих у російсько-українській війні захисників, керівництво міста та громадськість зібралися разом, щоб вшанувати мужніх та сміливих українців, котрі першими виступили проти російської агресії на сході нашої держави 2014 року – добровольців. Людей, які відродили українську армію та зміцнили її дух, показали ворогу силу та незламність української нації. А також нагадати усім, що в Україні досі триває війна.
Ми пишаємось, що наші фастівчани воювали у добровольчих батальйонах

• 25-й батальйон територіальної оборони «Київська Русь»
  • 11-й батальйон територіальної оборони «Київська Русь»
  • Батальйон ОУН
  • Батальйон «Донбас»
  • 24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар»
  • Батальйон «Азов»
  • Батальйон особливого призначення «Київ-2»
  • Добровольчий український корпус «Правий сектор»

Сьогодні прапори цих добровольчих об’єднань майоріли у Фастові, а наприкінці заходу на них захисники залишили свої побажання миру українцям. Далі ці стяги будуть передані до музею російсько-української війни.

Зі словами подяки захисникам до громади звернулася секретар міської ради Людмила Рудяк, захисник, військовослужбовець Олександр Дашкевич та волонтер Ірина Кравченко. А діти вручили військовослужбовцям пам’ятні знаки.

Дякуймо кожному захиснику, який втримав мирне небо над Україною!
Згадаймо у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє!
Бережімо Україну! Єднаймося!