Мешканці громади вшанували память Героїв Небесної Сотні

• 20.02.2023

Сьогодні мешканці громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ритуал вшанування пам’яті відбувся біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні – погруддя Андрія Саєнка, фастівчанина, який загинув 20 лютого 2014 року під час протистоянь на Майдані в результаті кульового поранення. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять кожного Захисника, панотці відслужили молебень, громадськість поклала квіти.

До слова були запрошені учасники революції Гідності Борис Березюк та Віктор Стороженко, міський голова Михайло Нетяжук, а також голова Фастівської РВА Юрій Волков.

Після цього меморіальний захід відбувся на Інтернаціональному кладовищі.

20 лютого 2014 року – день пам’яті, день жалоби за першими Героями новітньої російсько-української війни. День, записаний в історію як початок російсько-української війни. День, коли українці показали усьому світу своє прагнення до волі та бажання жити у незалежній країні. Боротьба за Україну, першими в яку вступили Герої Небесної Сотні, триває вже 9 років. Але Перемога честі, правди та добра, Перемога України, вже близько.

Дякуємо Героям Небесної Сотні за їх мужність. Вічна слава їх пам’яті.

Слава Україні!