КСОН Казнівки повернувся до свого приміщення

• 30.12.2021

До затишного та комфортного, а головне – свого приміщення в переддень нового року повернувся комітет самоорганізації населення мікрорайон Казнівка

Певний період часу, доки тривали ремонтні роботи, члени КСОНу приймали казнівчан у приміщенні школи. З нового року прийом мешканців мікрорайону буде поновлено у звичному приміщенні.

Комітет розташувався на першому поверсі. Чудовими сусідами членам комітету та відвідувачам КСОНу є фастівські козаки – представники Фастівського куреня Українського козацтва, світлиця яких розташована на 2 поверсі того ж приміщення.

Сьогодні до членів КСОНу завітали міський голова Михайло Нетяжук, заступники міського голови, представники депутатського корпусу, колеги та сусіди – козаки.