Кожна дитина повинна мати родину

• 25.01.2022

Фастівська громада була відібрана для участі у довгостроковому міжнародному проекті «Право на сім’ю», метою якого є порятунок дітей від соціального сирітства – збереження дітей у родинах.

Міжнародний досвід, глибокий аналіз законодавства фахівцями, детальне вивчення потреб вразливий сімей, підвищення кваліфікації спеціалістів на місцях – все це відбуватиметься у рамках проекту, до участі у якому залучено 5 країн.

Сьогодні відбувся черговий етап співпраці – круглий стіл «Gраво на сім’ю – старт міжнародного проекту для збереження дітей в родинах», участь у якому взяла заступниця міського голови Олена Давиденко.

Наступний крок участі Фастівської громади у проекті – підписання Меморандуму про співпрацю вже в лютому цього року.

Інформаційно: проект реалізовуватиме міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка України за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини GIZ