Конкурс – опитування «Новий рік навколо»

• 22.12.2020

З метою оформлення привабливого зовнішнього вигляду міста, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста під час новорічних та різдвяних свят, надання можливості громадянам реалізувати свій творчий потенціал та з метою покращення благоустрою міста з 24  грудня 2020 року по 8 січня 2021 у м. Фастів проходитиме конкурс-опитування на найкраще новорічне оформлення фасаду будівлі підприємства торгівлі та сфери послуг.

Участь у конкурсі матимуть можливість брати заклади та установи усіх форм власності. Підсумки підводитимуться 19 січня 2021 року.

Положення про проведення конкурсу «Новий рік навколо» у 2020 році передбачає наступне:

конкурс на краще оформлення фасадів будівель, споруд, будинків, балконів та вітрин має за мету активізувати роботу підприємств, установ, організацій, стимулювати кращі об’єкти міста Фастова за оригінальне святкове оформлення до Нового 2021року .

Критерії оцінки:
– наявність світлової новорічної ілюмінації;

– наявність прикрас, які символізують Новий рік,

– святкове оформлення прилеглої території.

–  охайний зовнішній вигляд фасаду з елементами декорування;

– вигляд малих архітектурних форм, повинен додавати індивідуальність будівлі, яка знаходиться поруч;

–  творча ініціатива власників у естетичному оформленні будівлі та прилеглої території.

Переможці нагороджуються грамотами, подяками, цінними подарунками.  Результати конкурсу висвітлюються у засобах масової інформації.

З прийдешнім Новим роком! Бажаємо успіху усім потенційним учасникам конкурсу-опитування.