Хід підготовки теплового господарства підвідомчого КП «Фастівтепломережа» до опалювального сезону 2021-2022 р.р

З метою належної та своєчасної підготовки теплового господарства підпорядкованого КП «Фастівтепломережа» до роботи в опалювальному періоді 2021-2022 років, попередження відмов у системах теплопостачання та теплоспоживання під час проходження опалювального сезону повідомляємо:

станом на 14.06.21 р. на обслуговувані КП «Фастівтепломережа» знаходиться 25 діючих котелень, загальною тепловою потужністю – 11,692 Гкал із яких: 23 котелень працює на газовому паливі, та 2 котельні на альтернативному видах палива, вказані котельні забезпечують тепловою енергією: 2 житлових будинка (28 споживачів), 2 лікувальних заклади, 9 закладів освіти, 12 дошкільних навчальних заклади, 4 промислових споживача та 16 інших споживачів.

Завдяки впровадженню новітніх технологій (GPRS), режим роботи котлів на 18 об’єктах контролюється та регулюється через супутниковий зв’язок, а всі вузли обліку природного газу, які встановлені в котельнях, контролюються через  GRS (мобільний телефонний зв’язок). Котельні та всі теплоспоживачі об’єкти обладнані вузлами  обліку теплової енергії.

Довжина теплових мереж у двотрубному виміру складає – 4,148 км, приєднане теплове навантаження становить – 6,7086 Гкал.

Протяжність аварійних та ветхих централізованих теплових мереж – 3,085 км.

Рівень охопленості послугою централізованого багатоквартирного житлового фонду – 3,8%.

Видані відповідні розпорядчі документи (накази про: закінчення опалювального періоду 2020-2021 р.р. та плани на 2021-2022 р.р., призначено відповідальних осіб за їх виконання, про створення комісії щодо перевірки готовності теплового господарства , ДТ(джерела тепла) до роботи в  опалювальний період; план організаційно-технічних заходів щодо підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду 2021-2022 р.р.

Складені дефектні відомості основного та допоміжного обладнання, розроблені та затверджені графіки проведення ремонтів і заміни устаткування, розроблені заходи про можливість переведення ДТ (джерел тепла) на альтернативні види палива та заходи про скорочення споживання природного газу ДТ (котельнями).

Знято та відправлено на держповірку в ДП «Київоблстандартметрологія» та АТ «Київоблгаз» ЗВТ (засоби вимірювальної техніки – лічильники обліку природного газу – 8 шт., води – 7 шт., теплової енергії – 7 шт.,  манометри – 200 шт., термометри – 22 шт., витратоміри – 4 шт., напороміри, вакуумметри – 46 шт., тощо).

Проведені весняні гідровипробування 52 котлів систем опалення на щільність та міцність 4,148 км теплових мереж. Проведена  промивка (промито 14 котлів).

Уточняються приєднані теплові навантаження.

Проводяться ремонті та профілактичні роботи в котельнях, тепловикористовуючих установках, теплових мережах, системах теплопостачання та теплоспоживання; згідно плану – графіка відремонтовано 11 котелень (44%) та 1,4 км теплових мереж.

Проводяться роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах систем теплопостачання та теплоспоживання під час проходження опалювального сезону.

Виконано шурфування теплових мереж з метою з’ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів (вул. Г. Прикордонників, вул. І. Ступака).

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ