Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області та перейменування села Гвардійське Фастівського району Київської області

• 10.10.2023

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області та перейменування села Гвардійське Фастівського району Київської області та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Пропонується перейменування:

Назва, що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції
с. Мотовилівська Слобідка

вул. Чехова

вул. Мирослава Василюка Народився Мирослав 25 квітня 1997 року у селі Романівка, Попільнянського району. Згодом молоде подружжя Василюків, разом з малим синочком переїхала жити у рідне село мами Надії – Мотовилівську Слобідку, де народилися ще дві сестрички – Сніжана та Аміна. В перший клас Мирослав пішов до Мотслобідської школи. Закінчивши дев’ятирічку, хлопець продовжив навчання у Борівському ліцеї. Після школи, Мирослав вступив до університету, але в 2017 році прийняв рішення піти служити на строкову службу в Чернігів, але за півроку до закінчення підписав контракт і почав будувати кар’єру військового. Службу проходив у Червонограді, мав звання головного сержанта, був командиром взводу.

Війна застала Мирослава у Маріуполі, у складі 12 бригади НГУ, де він мужньо боронив нашу незалежність від ворога. 25 березня 2022 року під час виконання бойового завдання, Мирослав був важко поранений. 31 березня, о 4-тій ранку, ворожа ракета вцілила в гелікоптер, який мав перевезти поранених у Дніпро. Більше року хлопець буде вважатися безвісті зниклими і лише 23 червня 2023 року, в результаті обміну, тіло Захисника повернули додому.

село Гвардійське с. Шевченківське

с. Козацьке

с. Палієвське

с. Малофастівецьке

с. Переп’ятове

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія.