Інформація для мешканців Фастівської міської територіальної громади, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо відпуску лікарських засобів та зубопротезування

• 14.07.2021

На виконання розпорядження  Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021р. №190 «Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи» для населення Фастівської міської територіальної громади триває  відпуск лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування.

За результатами оголошення про співпрацю від 10.03.2021р. виконавчим комітетом Фастівської міської ради укладений договір на відшкодування витрат понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Фастівської міської територіальної громади, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, з МПП ФІРМА «АДОНІС», також  укладено договір на  відшкодування витрат за проведене зубопротезування пільговій категорії населення Фастівської МТГ, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, з зубопротезною лабораторією КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» (м.Фастів, вул.Л.Толстого, 28).

Відпуск лікарських засобів для населення Фастівської міської територіальної громади, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, відбувається за рецептами лікарів закладів первинної медичної допомоги громади в аптечних закладах МПП ФІРМА «АДОНІС» за адресою: аптека № 2 м.Фастів, Привокзальна Площа, 25 та аптека № 4 м.Фастів, вул.Л.Толстого, 26.

Відповідно до плану помісячного розподілу обсягу іншої субвенції з місцевого бюджету (на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (видатки споживання)), який затверджений рішенням Київської обласної ради від 24.12.2020р. №050-01-VІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік» для населення Фастівської міської територіальної громади, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи,  для безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами  лікарів  у    разі   амбулаторного   лікування    та   зубопротезування    виділено  1670,00 тис.грн. на 2021 рік (помісячний розподіл з лютого  по листопад  – по 151 818,00 грн. та  грудень 2021р. –  151 820,00 грн.).

Станом на 12.07.2021р. відшкодовано по коду 0213050– Пільгове медичне обслуговування осіб,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  –  729 034,23  грн., а саме: за відпуск лікарських засобів відповідно до  реєстрів про кількість рецептів відпущених лікарських засобів потерпілому від аварії на ЧАЕС населенню Фастівської МТГ МПП ФІРМА «АДОНІС» (аптека № 2 та № 4) – 674 034,23 грн. та  відповідно до актів виконаних робіт зубопротезної лабораторії КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» відшкодовано за проведене зубопротезування пільговій категорії населення –

55 000,00 грн..