Готуємося до відкриття власної справи

20 січня 2021 року року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела онлайн вебінар на тему «Готуємося до відкриття власної справи» для осіб, які перебувають на обліку.

Підприємництво, підприємницька діяльність – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність з метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

Підприємництво це серйозний крок, який надає багато переваг і одночасно тягне за собою певні ризики, та за грамотної її організації досить вигідна. Важливо зважити свої можливості, перспективу, оцінити свої знання у сфері бізнесу та розглянути можливості отримання ключових понять. Для того, щоб зорієнтуватися у власних можливостях, обрати бізнес-ідею та оцінити її конкурентоспроможність  існує безліч способів, зокрема, бізнес-сайти, навчальні он-лайн програми та дистанційні платформи. Інформація, отримана з одного джерела, може доповнюватися відомостями з інших каналів.

Отож, учасникам вебінару представлені корисні інтернет-ресурси з підтримки та розвитку підприємницької ініціативи, а саме:

  • освітній портал державної служби занятості

(https://skills.dcz.gov.ua/course/generuj-biznes-ideyu-stvory-svij-biznes/curriculum/

платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
(https://prometheus.org.ua/cub/

Всі представлені інтернет-ресурси допоможуть підготуватися до започаткування  власного бізнесу та сприятимуть його розвиткові.

 

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ