Фастову 632: першими сьогодні з Днем міста привітали фастівчан наші Захисники, військовослужбовці 208 батальйону територіальної оборони

• 17.09.2022

Нещодавно одна із рот батальйону повернулася з гарячих точок. А захисники отримали грамоти та нагороди за бойові заслуги.

Сьогодні у День Фастова, фастівчани дякують Вам, кожному з Вас. Адже ми пам’ятаємо, що саме Ви 24 лютого вийшли на захист міста, громади, України. Усім разом нам вдалося не допустити ворога до Фастова. Після деокупації Київщини батальйон продовжив виконувати бойові завдання в громаді та на сході країни.

Дякуємо Вам за мирне небо над місто, за те, що ми можемо жити, працювати та розвивати громаду. Молимось за те, щоб усі наші військовослужбовці повернулися додому живими, неушкодженими та з Перемогою!

#ФастівВсеДляПеремоги