Фастівська громада вітала освітян з професійним святом

• 27.09.2023

Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, Фастівська громада вітала освітян з професійним святом. Це люди, котрі присвятили життя вихованню підростаючого покоління – шкільні педагоги, працівники закладів позашкільної освіти, педагоги-дошкільники.

Працівників закладів освіти вітали міський голова Михайло Нетяжук, начальник управління освіти Наталія Єриш, голова міськрайонної профспілки працівників освіти і науки Надія Стусенко, рідні та друзі.

Шановні представники освітньої галузі! Від вас залежать життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян розбудовувати країну та формувати її обличчя на теренах Європейського Союзу.

Дякуємо за те, що невтомно виховуєте в підростаючого покоління високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до рідної землі та міцно тримаєте освітній фронт.

Бажаємо здоров`я, творчої енергії, розвитку та мирного неба!