ELDW: заходи в рамках Тижня європейської демократії, проведені в освітніх закладах громади

• 12.10.2023

В рамках тижня Європейської демократії, в освітніх закладах громади відбулися відповідні тематичні заходи.

Фастівський академічний ліцей №2

Для учнів 6-А класу була проведена екскурсія на П’ятачок демократії, де школярі активно обговорювали демократичні процеси країни та міста. Вчителі історії та правознавства Людмила Сандуленко та Анна Шкандиба організували та провели ділову гру «Відкриваємо для себе Європу: розвиток місцевої демократії». Класні керівники провели виховні години «Нехай кожний голос буде почутий».

Все це спрятиме підвищенню обізнаності здобувачів освіти щодо органів місцевої влади, територіальних громад та заохочуватиме підлітків до демократичної участі на місцевому рівні. Протягом тижня у закладі освіти працює виставка літератури «Європейський вибір України», яку підготували бібліотекарі ліцею Людмила Островська та Ірина Єпішкіна.

Фастівський навчально-виховний комплекс №12

У закладі відбулось засідання учнівського самоврядування на тему: ” Місце та роль учнівського самоврядування у сучасній школі”, під час якого школярі дізнались, що самоврядування – це участь дітей в управлінні й керівництві справами свого колективу, вміння організовувати власне життя і життя свого класу, школи. Воно є першим помічником педагогічного колективу в організації виховного процесу.

Фастівецька гімназія

Президентка учнівського самоврядування Фастівецької гімназії ознайомила учнів 7-8 класів із засадами демократичних відносин учасників освітнього процесу. Учні 6 класу створили лепбуки “Демократія у гімназії”, окресливши свої права та обов’язки в статусі учня закладу.

#ELDW

#ELDW_Фастів