Едьютейнмент як ефективний метод навчання покоління Z

• 15.01.2021

Едьютейнмент для учнів — це освіта в розважальному форматі, навчайся розважаючись, розважайся у процесі навчання. Ця нова освітня технологія поєднує в собі методи інтерактивного й активного навчання, мотивацію до пізнання та взаємодії.

15 січня 2021 року в режимі онлайн у Фастівському НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів №3» відбулося друге заняття обласного майстер – класу для вчителів української мови та літератури Фастівської територіальної громади та Київської області «Едьютейнмент як ефективний метод навчання покоління Z» (керівники:Оксана Іщенко та Інна Тимошенко ).

Свої очікування від заняття учасники висловили за допомогою вправи «Криголам», настрій педагогів знайшов своє відображення у квітах-символах. Маки і волошки, соняшники і фіалки – усе доповнювало атмосферу доброзичливості, що зазвичай панує на заняттях Оксани Борисівни та Інни Леонідівни. Кошик, у який було зібрано квіти, учасники майстер-класу адресують видатній Фастівській поетесі Світлані Жук. Далі свою роботу педагоги зосередили над проєктом «Стежками життя і творчості С. Жук».  Наостанок керівниками було запропоновано домашнє завдання: презентувати  власні розробки уроків (заходів) з елементами едьютейнмента.