До уваги мешканців та гостей Фастова! 28 червня буде перекрито рух

• 25.06.2021

28 червня задля безпечного відзначення 25-ї річниці Конституції України та проведення фестивалю кримськотатарської культури «Ласкаво просимо до Криму!» буде забезпечено перекриття певних ділянок проїжджої частини центральних вулиць міста.

Радимо водіям та перевізникам врахувати дану інформацію та перепрошуємо за тимчасові незручності.

Де і на який період перекриваємо рух?

з 08.00 по 21.00

• перехрестя вулиць на розі Брандта – Шевченка (правий поворот на вул. Тараса Шевченка з вул. Брандта);
  • перехрестя вулиць на розі Нова – Соборна (лівий поворот на вул. Соборна з вул. Нова);
  • перехрестя вулиць на розі Заводська – Соборна (з вул. Заводська на вул. Соборна);
  • перехрестя вулиць на розі Льва Толстого – Соборна (правий поворот на вул. Соборна з вул. Тараса Шевченка).

з 13.00 по 21.00

• перехрестя вулиць на розі Івана Мазепи – Соборна (правий поворот на вул. Соборна з вул. Івана Мазепи).

Об’їзд громадського транспорту буде здійснюватись за наступною схемою: вул. Андрія Саєнка – пров. Андрія Саєнка – вул. Івана Ступака – вул. Героїв Прикордонників – Привокзальна площа.