Для Фастівської БЛІЛ придбано нове обладнання

Вже в червні у Фастівській лікарні збільшиться перелік ендоскопічних діагностичних та лікувальних втручань. Пацієнти зможуть, серед іншого, отримати послуги гастро- та колоноскопії, лазерної судинної хірургії, проводитимуться проктологічні операції, збільшиться перелік лабораторних і діагностичних послуг.

Це стало можливим в результаті закупівлі сучасного медичного обладнання – ендоскопічної системи, рентгенологічної С-дуги для травматологічних операцій, хірургічного лазера, кольпоскопа, ректороманоскопа, системи ультразвукової діагностики, апарату для ШВЛ, лабораторних аналізаторів тощо.

Дане обладнання дасть змогу не лише розширити спектр медичних послуг, які можна буде отримати в громаді, а й значно скоротити час перебування пацієнта в стаціонарі. І, що найголовніше, швидше одужувати.

Дякуємо Сергію Чигиринцю та команді АБ «УКРГАЗБАНК» за допомогу в оформленні пільгового державного кредиту, а також Андрію Герцуну, Юлії Казаковій та колективу Фастівської БЛІЛ за реалізацію проєкту «Хірургія одного дня».

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ