Декларування 2021. Користуйтесь сервісом автоматичного заповнення декларації про майновий стан і доходи

З  1 січня 2021 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року.

Фастівська ДПС у Київській області інформує, що для спрощення процедури подання декларації діє сервіс автоматичного її заповнення про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті платника.

Заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи можуть:

– фізичні особи, які відповідно до законодавства зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи;

– особи, які мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижки.

При складанні декларації в Електронному кабінеті платника здійснюється часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Щоб подати декларацію в електронному вигляді необхідно завчасно отримати особистий електронний цифровий підпис, який можна замовити у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. З переліком АЦСК можна ознайомитися у відкритій частині Електронного кабінету.

Фастівська ДПС у  Київській області

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ