АМУ провели у Фастові презентаційно-консультативний захід “Новели ринку газу як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад”

• 20.12.2021

Новели ринку газу як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад

Презентаційно-консультативний захід з такою назвою, організований представниками Асоціації міст України, відбувся 20 грудня у Фастівській міській територіальній громаді

Модератором заходу виступила Тетяна Ревенко, регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України, яка поінформувала присутніх про зміни до Податкового кодексу, фінансування громад в умовах децентралізації, а також звернула увагу на необхідність участі громад у державних програмах.

Участь у заході взяли міський голова Михайло Нетяжук, заступники міського голови, начальники структурних підрозділів виконавчого комітету з питань розвитку територій, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, а також керівники комунальних підприємств та старости старостинських округів громади.

Крім того, учасники зустрічі мали можливість ознайомитись із наступним презентаційним матеріалом:

• нововведеннями у сфері функціонування ринку природного газу;
  • можливості скорочення витрат на енергоносії;
  • перевагами відкритого ринку газу;
  • покрокова інструкція   зміни газопостачальної компанії для мешканців громади;
  • ризики, які виникають перед споживачами природного газу, у разі несвоєчасної оплати за цю послугу.